Про підприємство ТОВ «Ротор Енерго Сервіс»

DSC_2385ТОВ «Ротор Енерго Сервіс» засновано в 2003 році в місті Суми, Україна.
Спеціалізується на виробництві запасних частин для енергетичного обладнання, а саме запасні частини до насосів, компресорів, вентиляторів і електродвигунів.
Зараз ТОВ «Ротор Енерго Сервіс» одне з провідних підприємств України з виготовлення валів, а також підшипників ковзання різної складності. Продукція постачається на гірничо-збагачувальні підприємства, металургійні комбінати, ТЕЦ України і СНД.
Має власну виробничу базу. Парк верстатів дозволяє обробляти будь-які види стали: високоміцні, нержавіючі, сталь 20, а також латунь, алюмінієві сплави АК6, текстоліт.

DSC_2392Робимо виготовлення вузлів і деталей будь-якої складності за кресленнями та ТВ замовника. Фахівці «Ротор Енерго Сервіс», виконають будь-які роботи з металообробки, маючи в своєму розпорядженні сучасну матеріальну базу, що складається з фрезерних, токарних верстатів та електроерозійних (електроіскрових) і новітніх металоріжучих інструментів.
«Ротор Енерго Сервіс» надає послуги по відновленню валів — їх ретельно діагностують, усувають механічні деформації валу. Гордість «Ротор Енерго Сервіс» — точність виготовлення з досягненням чистоти поверхні до 0,4 R а.